Innowacyjna metoda depilacji laserowej Vectus

Wcześniej opcje bardziej zadbanego wyglądu były ograniczone. Wytwarzały one tymczasowe wyniki i często towarzyszyło im podrażnienie skóry. Można golić się każdego dnia, znieść woskowanie delikatnych miejsc, elektroliza wykazała dłuższe rezultaty. Było to jednak czasochłonne i bolesne, ponieważ metoda ta odnosiła się do jednego z mieszków włosowych naraz.

Innowacyjna metoda depilacji laserowej Vectus

Obecnie zabiegi depilacji laserowej Vectus niszczą setki mieszków jednocześnie, a leczenie jest dobrze tolerowane. Większość pacjentów odczuwa delikatne kłucie lub ciepłe uczucie ciepła lasera, ale dyskomfort jest łagodny i tymczasowy.

Włosy rosną w kilku etapach, a mieszki włosowe mogą być niszczone przez laser Vectus w fazie wzrostu anagenu. Natychmiast można zauważyć poprawę, ale pełna rozdzielczość zazwyczaj wymaga sześciu lub więcej sesji terapeutycznych w odstępie kilku tygodni. Ciało z czasem wytwarza nowe mieszki włosowe, więc okazjonalne poprawki sprawią, że skóra będzie gładka (więcej w tym temacie tutaj: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790).

Można znaleźć zabiegi depilacji laserowej reklamowanej w salonach kosmetycznych, ale dla bezpieczeństwa i optymalnych wyników należy zaufać wykwalifikowanemu kosmetologowi, który wykona depilację laserową. W końcu jest to laser, a celem jest dobro pacjenta!

Melanina jest chromoforem, który nadaje kolor skórze i włosom. Światło jest szybciej absorbowane przez ciemne obiekty niż jaśniejsze. Bezpieczna redukcja włosów wymaga precyzyjnego dopasowania właściwej długości fali światła do pigmentacji skóry i włosów, aby uniknąć uszkodzenia otaczających tkanek. Na przykład proces ten jest najbardziej skuteczny na jasnej skórze z ciemnymi włosami. Jednak laser Vectus dysponuje odpowiednią technologią a kosmetolog doświadczeniem w zwalczaniu niechcianych włosów dla większości typów skóry.

Co można osiągnąć dzięki depilacji za pomocą lasera Vectus?

Korzystając z depilacji laserowej Vectus doświadcza się wolności i pewności siebie. Dzięki wykorzystania tego lasera do usuwania włosów można liczyć na szybkie zabiegi bez skutków ubocznych. Czytnik melaniny Vectus optymalizuje ustawienia depilacji laserowej dla każdego rodzaju skóry pacjenta, dzięki czemu uzyskuje się najlepsze możliwe wyniki. Laser Vectus oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Dzięki temu można uwolnić się od ciągłej potrzeby golenia i woskowania niechcianych włosów na twarzy i ciele. Dzięki depilacji laserowej, tylko kilka prostych zabiegów na stałe zminimalizuje wzrost włosów, odsłaniając czystą, jedwabistą skórę.  W przeciwieństwie do wyników golenia, które trwają tylko kilka dni, woskowanie, które musi być powtarzane, co kilka tygodni, lub elektroliza, która często wymaga żmudnych zabiegów, trwałe laserowe usuwanie włosów jest trwałym rozwiązaniem.

Depilacja laserowa eliminuje codzienne problemy z niechcianymi włosami na:

 • twarzy,
 • ramionach,
 • pachach,
 • klatce piersiowej,
 • plecach,
 • nogach,
 • okolicach bikini.

Sekret tkwi w technologii laserowej, która celuje i niszczy komórki odpowiedzialne za wzrost włosów, nie uszkadzając otaczającej skóry. Jest to proste podejście do trwałej redukcji włosów, które jest szybkie i komfortowe.

Jak dużo czasu zajmuje depilacja laserowa?

Trwałe zabiegi redukcji owłosienia trwają zaledwie kilka minut dla małych obszarów i około pół godziny dla większych obszarów.

Ile zabiegów należy przeprowadzić?

Zaleca się kilka sesji terapeutycznych w celu uzyskania najlepszego efektu estetycznego. Technologia depilacji laserowej wpływa tylko na włosy w aktywnych fazach wzrostu, dlatego też w celu usuwania wszystkich niechcianych włosów potrzebne są różne zabiegi. Nie można pozwolić, aby włosy rosły pomiędzy kolejnymi sesjami.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Zazwyczaj u większości osób występuje łagodne odczucie oparzenia słonecznego, któremu może towarzyszyć niewielki obrzęk, natychmiast po leczeniu. Zwykle trwa to od dwóch do 24 godzin. W salonie kosmetologicznym pacjent jest otoczony opieką, dzięki czemu jakiekolwiek skutki uboczne są ograniczone do minimum.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Marta pisze:

  Szybko i skutecznie pozbyłam się włosków z nóg, pach i okolic bikini. No mega sprawa 🙂

 2. Zuzia pisze:

  Cieszę się, że są takie zabiegi, pomyślane o osobach które nie mają czasu na tradycyjne golenie. Dobrze, że maszynki mogłam wyrzucić do kosza 🙂 nie muszę też spędzać dodatkowych minut w wannie – jak zazwyczaj to było

 3. Tina1990 pisze:

  wolność i pewność siebie – o tak! To jest ten plus, tego że jeden zabieg wpływa w przyszłości na samopoczucie 🙂 to jest naprawdę extra!

 4. dontworrybehappy pisze:

  uwielbiam to, że usuwanie tych włosków jest trwałe! Chodziłam kiedyś na wosk do kosmetyczki, ale po kilku tygodniach musiałam wracać 🙁 a teraz o włosach mogę zapomnieć na dłuuuuugo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

79 + = 81