Jak pozbyć się blizn po trądziku?

Szpecące blizny skutecznie potrafią odebrać nam pewność siebie.  Zwłaszcza kiedy borykamy się z nimi  na twarzy i nie mamy możliwości ukrycia ich. Niestety okres dojrzewania zostawią u nas przebarwienia na twarzy i blizny potrądzikowe, a w głowie rodzi się pytanie jak pozbyć się blizn po trądziku.Nie istnieją kosmetyki pozwalające wyeliminować całkowicie ten przykry problem. Dostępne maści na trądzik działają jedynie na zewnątrz, a ich stosowanie przynosi mało zauważalne efekty. Na szczęście z pomocą przychodzi nam technologia i bezinwazyjne zabiegi mogące przynieść niewiarygodne rezultaty. Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy i  blizn potrądzikowych cieszy się niesłabnącą popularnością, ponieważ wykorzystanie specjalnych laserów pozwala na redukcję blizn i przebarwień, a nawet całkowite ich usunięcie na tak delikatnej powierzchni, jaką jest nasza twarz.

Usuwanie blizn potrądzikowych metodą laserową wymaga uprzednio wizyty u lekarza dermatologa, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Najczęściej każdy klient borykający się z tym przykrym problemem może przystąpić do zabiegów z wykorzystaniem lasera. Jest to metoda mało inwazyjna i bezpieczna – nie wymaga specjalistycznej opieki lekarskiej. Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy po trądziku także wymaga konsultacji dermatologa, nie jest to sprawdzane i wymagane u kosmetologa, ale dla własnego bezpieczeństwa warto sprawdzić stan naszej cery.

Warto próbnie przetestować na sobie jeden zabieg, aby sprawdzić reakcję naszej skóry na twarzy. Pierwsze efekty redukcji blizn i przebarwień zauważyć możemy już po kilku zabiegach! Na ogół potrzeba serii takich zabiegów, aby rezultat był rzeczywiście piorunujący.  Laser w przeciwieństwie do maści czy kremów nie działa tylko na pierwszą warstwę skóry. Dzięki przenikaniu dociera do jej najgłębszych warstw i naprawia uszkodzone tkanki od wewnątrz. Oczywiście nie pomija przy tym powierzchni naszej skóry twarzy, ale oddziałuje na każdą warstwę, niwelując tym samym problem do końca.

Wiele gabinetów oferuje bardzo atrakcyjne ceny przy zakupie pełnego karnetu laserowego usuwania blizn i przebarwień, warto sprawdzić  i porównać oferty, zanim dokonamy ostatecznego wyboru.  Zabiegi na trądzik mogą stać się skuteczne również w Twoim przypadku – sprawdź opinię eksperta.

Piękna, zadbana i pozbawiona nieestetycznych śladów twarz jest naszą wizytówką, w którą warto zainwestować. I chociaż nie mamy wpływu na działanie naszych hormonów i genów, to z łatwością możemy zredukować i usunąć przykre pamiątki przez leczenie blizn laserem.

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. Jola pisze:

  Ja na początku leczenia blizn używałam kremów, później zdecydowałam się na zabieg laserowy.
  Zabieg przyniósł mi efekty jakich chciałam.

 2. Dominika pisze:

  Można spróbować również innych sposobów na usunięcie blizn laserem.
  Mi najbardziej odpowiadał zabieg mikrodermabrazji.

 3. Alicja M pisze:

  Jeśli chodzi o blizny po trądziku to dla mnie na pierwszym miejscu jest zabieg laserowy w profesjonalnej placówce medycyny estetycznej. Serdecznie polecam Clinica Cosmetologica. Posiadają szeroką gamę urządzeń usuwających blizny po trądziku. Oferują darmową konsultację przed zabiegiem. Terapia przechodzi szybko i sprawnie oraz daje 100% efekty:).

 4. Magda pisze:

  Ja z początku stosowałam kremy na blizny po trądziku łudząc się, że mi pomogą.. Na szczęście miałam tylko lekkie przebarwienia, z którymi poradziły sobie peelingi chemiczne:)

 5. Kasia pisze:

  Zmagam się z trądzikiem na twarzy już 3 roku. Trądzik powoli ustępuje, ale pozostawił po sobie okropne blizny. Niedługo wybieram się na zabieg laserem frakcyjnym – z tego co przeczytałam to jest to jedna z najskuteczniejszych metod.

 6. Milena pisze:

  Ja niedawno zakończyłam serię zabiegów Mobilift. Miałam bardzo delikatne blizny po trądziku. Terapie tym urządzeniem zalecono mi na konsultacji. Blizny po trądziku zniknęły oraz w dodatku moja skóra została nawilżona oraz jest znacznie gładsza:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 9 = 19