O zabiegu Venus Legacy

Redukcja cellulitu to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych jaki wykonuje się w gabinetach kosmetycznych. Cellulit nie omija żadnej kobiety a jego mało estetyczny wygląd, zwłaszcza w okresie letnim spędza paniom sen z powiek. Venus Legacy to prawdziwy kombajn kosmetyczny a zakres jego możliwości jest wyjątkowo imponujący. Zmniejszenie obwodu ud, redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie oraz konturowanie ciała to tylko najważniejsze z funkcji.

Jak działa Venus Legacy ?

Multipolarna fala radiowa w połączeniu z polem magnetycznym oraz funkcją VariPulse to wyjątkowo zgrany zespół. Venus Legacy należy do elitarnego grona urządzeń posiadających certyfikat FDA. Promieniowanie powoduje całkowicie bezbolesne podgrzewanie tkanki tłuszczowej do 60 stopni co w konsekwencji prowadzi do jej rozpuszczenie oraz usunięcie z organizmu. VariPulse pozwala natomiast na precyzyjne regulowanie intensywności zabiegu w zależności od potrzeb oraz dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Cały zabieg jest całkowicie bezinwazyjny oraz bezbolesny. Pacjenci czują tylko lekkie wibracje oraz masaż. To niewątpliwie dodatkowa zaleta, ponieważ po wyjściu z gabinetu ciało jest odprężone i zrelaksowane a endorfiny buzują we krwi dając błogie uczucie spokoju i szczęścia.

Usuwanie cellulitu to główny powód, dla którego pacjentki wybierają Venus Legacy. Jego zdecydowanie najwyższa na rynku skuteczność pozostawia konkurencję bardzo daleko w tyle. Zabieg na cellulit daje niemal natychmiastowe oraz wyjątkowo spektakularne efekty. Wystarczy jedna sesja by zobaczyć pierwsze efekty, a cała seria to 100% gwarancja zadowolenia.

Venus Legacy cena

Zabiegi na cellulit wykonywane urządzeniem Venus Legacy nie należą do najtańszych. Jednak zastosowane technologie, najwyższa skuteczność, całkowite bezpieczeństwo, błyskawiczne oraz trwałe efekty są znakomitą rekompensatą poniesionych kosztów. Najtańszy zabieg na podbródek to koszt rzędu 180 PLN za jedną sesję, natomiast najdroższy z zabiegów obejmujący całe uda kosztuje aż 900 PLN. Taka rozbieżność spowodowana jest powierzchnią, której konkretny zabieg dotyczy. Nasza klinika udostępnia możliwość rozłożenia kosztów całej serii zabiegów na dogodne dla pacjenta raty. Ich ilość oraz koszt ustalane są bezpośrednio z kosmetologiem, który będzie wykonywał zabiegi.

Przeciwwskazania do zabiegu

Wymienimy teraz w kilku punktach sytuacje, w których wykonanie zabiegu z użyciem Venus Legacy jest niemożliwe. Taka ostrożność spowodowana jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów. Do przeciwwskazań należą:

 • Ciąża oraz okres karmienia piersią
 • Miesiączka
 • Choroby serca
 • Wszczepiony rozruszniki lub stymulator pracy serca
 • Metalowe elementy w obrębie działania urządzenia
 • Otwarte lub nie zagojone rany
 • Infekcje bakteryjne
 • Infekcje wirusowe
 • Żylaki
 • Padaczka

Podczas pierwszej wizyty w klinice medycyny estetycznej pacjent poddawany jest szczegółowemu badaniu oraz wywiadowi medycznemu. Taka procedura postępowania ma za zadanie precyzyjne określeniem ilości oraz rodzaju zabiegów. Pozwala określić spodziewane efekty oraz wyeliminować wszelkie możliwe komplikacje i zagrożenia.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Małgorzata pisze:

  Byłam, polecam. Zabieg venus legacy jest bardzo przyjemny i jakoś po czwartym zabiegu poprawiłam sobie samoocene faktem, że faktycznie mam coraz mniej pomarańczowej skórki i cellulitu.

 2. Karin@ pisze:

  Kurcze, a ja akurat w ciąży jestem :< No nic, trzeba będzie poczekać ten rok żeby pousuwać trochę cellulitu z nóg...

 3. Finka222 pisze:

  A czy jest jakaś lista salonów kosmetycznych wykonujących zabiegi Venus legacy? Najlepiej na pomorzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 − 30 =