Najskuteczniejsza metoda trwałej depilacji – Depilacja Laserowa Vectus Gdynia

Piękne linie kobiecego ciała są korygowane przez ćwiczenia, dietę i masaż. A co jeśli na brzuchu pojawiły się włosy, które powodują fizyczny i psychiczny dyskomfort u kobiety? Rozwiązaniem jest depilacja laserowa, trwale eliminująca nadmiar włosów na całym ciele. Zwykły sposób golenia włosów na brzuchu jest niewłaściwy, ponieważ nowo wyrosłe włosy będą znacznie sztywniejsze i grubsze niż poprzednie. Wosk, maszynka do golenia i elektryczna depilacja brzucha są uważane za bardzo bolesne, więc wiele kobiet jest zmuszonych je porzucić.

Depilacja laserowa Gdynia: DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Co przemawia za laserowym usuwaniem owłosienia z brzucha?

Problemy ze skórą u kobiet i mężczyzn często pojawiają się nie z powodu samych włosów, ale z powodu konsekwencji ich usuwania w domu. Tak, więc, po goleniu na skórze pojawia się podrażnienie, po wyrwaniu włosów rosną one ze zdwojoną siłą, a po woskowaniu paskami wzrasta ryzyko zapalenia mieszków włosowych. Najlepszym sposobem pozbycia się włosów na brzuchu jest dziś depilacja laserowa przy zastosowaniu lasera Vectus.

Kobiety usuwają włosy w obszarze brzucha zwykle ze względów czysto estetycznych, ale gęste włoski w przypadku mężczyzn czasami powodują prawdziwy dyskomfort fizyczny. Panowie często się pocą, a włosy na brzuchu przyczyniają się do pojawianie się wysypki, podrażnień i łuszczenia się skóry.

Salony kosmetologiczne zalecają każdemu wygodną, skuteczną i praktyczną usługę depilacji brzucha za pomocą lasera Vectus. Laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczną metodą wygładzania powierzchni brzucha u obu płci, kosmetolog przykłada głowicę lasera do powierzchni, która będzie depilowana a czytnik Skintel natychmiast wskazuje poziom melaniny, co przyczynia się do krótkiego czasu trwania zabiegu. Dodatkowo głowica powoduje efekt chłodzenia i niweluje odczuwanie ewentualnego dyskomfortu z powodu podgrzania konkretnego obszaru brzucha.

Zalety laserowego usuwania owłosienia z brzucha

usuwanie nadmiernego owłosienia z brzucha  Laserowe usuwanie owłosienia z brzucha jest procedurą chętnie wybieraną, ponieważ kobiety i mężczyźni bez narażania się na dolegliwości bólowe mogą osiągnąć piękne gładkie ciało. Przy każdej kolejnej procedurze ilość niechcianych włosów na brzuchu zmniejsza się, a na końcu całkowicie znikają. Po zabiegu depilacji skóra brzucha może zmienić kolor na czerwony, jest to normalne zjawisko, które nie wymaga leczenia.

Wyróżnia się następujące obszary depilacji laserowej brzucha:

  • Cała powierzchnia brzucha
  • Linia od pępka w dół.

Zalety depilacji laserowej brzucha z użyciem lasera Vectus

  • Zauważalny efekt po pierwszej procedurze
  • Krótki czas trwania procedury depilacji (do 20 minut)
  • Usunięcie nieprzyjemnych doznań dzięki głowicy pokrytej szkłem szafirowym
  • Bez odczynów alergicznych
  • Bezpieczeństwo dla skóry kobiet i mężczyzn
  • Brak wrastających włosków
  • Sto procent skuteczności po zakończeniu całej sesji (od 5 do 8 zabiegów)
  • Długotrwałe zachowanie wyniku (po serii zabiegów, włosy nie wyrastają średnio od pięciu do sześciu lat, w obszarze depilacji może pojawić się tylko mały lekki puch).

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

W wyniku depilacji laserowej mieszki włosowe są niszczone przez wiązkę światła, co blokuje ich dalszy wzrost i rozwój. W całym procesie skóra nie jest uszkadzana, co pozwala uniknąć zapalenia mieszków włosowych, podrażnień i wrastania włosów. Promień lasera Vectus przenika wszystkie struktury włosów, powodując całkowite zniszczenie ich podstawy (korzeni włosów). Włosy poddane działaniu lasera wypadają w ciągu 2-3 tygodni, a gdy nowe rosną, procedura laserowa jest powtarzana. Podczas trwania depilacji laserowej pacjent odczuwa jedynie lekkie ciepło. Bezpieczeństwo dla zdrowia jest potwierdzone naukowo, energia lasera wpływa tylko na włosy, a wszystkie pozostałe tkanki ludzkie są wolne od promieniowania laserowego.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

99 − = 92