O stronie

Problemy z erekcją? Czas sobie pomóc

Kłopoty ze wzwodem dotykają ok. 10 mln Polaków, a 95% z nich nie podejmuje leczenia. Tymczasem to problem medyczny, jak każdy inny. Na tej stronie przekonamy Cię, że warto szybko zacząć działać, bo efekty mogą być piorunujące. Z zaburzeniami erekcji często można sobie poradzić, można też im zapobiegać.

Dlaczego mężczyźni, choć podobne kłopoty ma co czwarty z nich, nie podejmują w ogóle prób walki z problemami z erekcją? Nie ma co ukrywać – jest to kłopot wstydliwy, często odciskający piętno na męskiej dumie. Dlatego pokazujemy jak rozmawiać o tym z partnerką, a kiedy konieczna będzie konsultacja z lekarzem i jaką terapię może on zalecić.

Kłopoty ze wzwodem dotyczą bowiem mężczyzn w każdym wieku. Poznając przyczyny tego stanu, łatwiej będzie można się przed nimi przestrzec, albo działać w momencie, gdy kłopoty już się pojawiły. Zdradzamy też sposoby, które pozwolą na wzmocnienie organizmu, który w naturalny sposób może radzić sobie z własną niemocą. Jednym z kluczy do sukcesu jest bowiem właściwa dieta. Złośliwi twierdzą, że najlepszym sposobem na kłopoty z erekcją jest marchewka, ale nie wiadomo jak ją… zamocować. Nie wszystkich jednak takie „żarty” śmieszą, więc dowiecie się co jeść, a czego unikać, by nie być w grupie ryzyka. Nie bez znaczenia są też używki, które najlepiej odstawić całkowicie.

Gdy już wspólnie pokonamy wszelkie przeszkody, przyjdzie czas na doskonalenie się w ars amandi. Podpowiadamy jak przedłużyć stosunek, by oboje partnerzy czerpali z niego maksymalną przyjemność i rozwiewamy mity o długości penisa, która jest rzekomo niezbędna, by zadowolić kobietę.