HIFU – ultraformer III – sprawdź, co potrafi!

Nowoczesna technologia zastosowana w HIFU – ultraformer III pozwala szybko i skutecznie ujędrnić skórę na całym ciele oraz poprawić wygląd twarzy. Widoczny lifting twarzy przed i po zabiegu gwarantowany jest już po jednym zabiegu! Zabieg HIFU oferuje bezinwazyjny lifting twarzy, którego efektami można cieszyć się nawet przez 2 lata.

Zabieg HIFU – dlaczego warto?

Zabieg HIFU to nowoczesna metoda pozwalająca uzyskać zaskakująco szybkie oraz trwałe (utrzymuje się aż do 2 lat!) efekty. Dzięki ultradźwięką dociera precyzyjnie do miejsc, które potrzebują odbudowy, wzmocnienia i regeneracji.

Co oznacza zaawansowana technologia HIFU? HIFU jest skrótem i oznacza High Intensity Focused Ultrasound. Zanim metoda HIFU zagościła na stałe w świecie kosmetycznym, była stosowana podczas leczenia zmian nowotworowych. Szczególnie odnotowano wysoką skuteczność w przypadku leczenia nowotworu prostaty.

HIFU – ultraformer III radzi sobie zarówno z głęboko osadzonymi zmarszczkami, jak i tymi płaskimi. Można modelować nim niemal wszystkie części ciała i twarzy. Jest nietoksyczny dla skóry. Może być stosowany nawet przez alergików. Jednak należy mieć na uwadze, że nie jest to metoda dla wszystkich – nie może być stosowany m.in. przez kobiety karmiące, w ciąży oraz jeśli występują infekcje bakteryjne i wirusowe w obrębie miejsca zabiegowego.

Podstawową korzyścią płynącą z użycia metody HIFU jest lifting twarzy – jej odmłodzenie, ujędrnienie i wygładzenie. Wszystkie te efekty można uzyskać już podczas jednej wizyty u kosmetologa. Jeśli jednak klient zmaga się z głębokimi wgłębieniami w skórze, może być konieczność zastosowania 2-3 zabiegów.

Zabieg HIFU nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Jeśli nie występują przeciwskazania do wykonania zabiegu to wystarczy pojawić się w wyznaczonym terminie u specjalisty. Po zabiegu można od razu powrócić do codziennych czynności.

Kolejną zaletą HIFU – ultraformer III jest możliwość jego wykonania w ciągu całego roku. Do przeciwskazań upiększenia skóry nie należą ani zbyt wysokie temperatury ani inne restrykcyjne normy. Podczas zabiegu HIFU, lifting twarzy i ciała może być stosowany zarówno przez osoby młode jak i starsze.

Wystarczy jeden zabieg, aby zauważyć kolosalną różnice. Co więcej, od razu po zabiegu HIFU można wrócić do codziennych zadań. Tuż po zabiegu mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia lub podrażnienia, które znikają zwykle w przeciągu od kilku godzin do paru dni. Nie należy się nimi martwić.

Lifting twarzy.

Lifting twarzy metodą HIFU – kiedy warto zastosować?

Największym jednak pozytywem stosowania metody HIFU jest lifting twarzy bez skalpela. Podczas zabiegu nie wykorzystuje się żadnych inwazyjnych narzędzi. Dla większości osób zabieg jest bezbolesny, choć dla osób wrażliwszych możliwe jest zastosowanie łagodzących kremów.

Bezinwazyjny lifting twarzy HIFU oferuje dopasowaną do indywidualnych potrzeb regulację fal ultradźwiękowych (1,5 mm, 2 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 9 mm).

Wskazania do zastosowania HIFU – ultraformer III:

 • wiotka skóra ciała,
 • nadmiar skóry po szybkiej utracie masy ciała,
 • podwójny podbródek,
 • zmniejszenie zmarszczek i zaskórników,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • konturowanie twarzy,
 • uniesienie brwi,
 • poprawa linii żuchwy.

Lifting ciała bez skalpela.

Jak wygląda lifting ciała metodą hifu?

Lifting ciała metodą HIFU – ultraformer III jest całkowicie bezpieczny. Podczas zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, które stymulują wytwarzanie się w skórze kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i jędrna.

Podczas zabiegu przykłada się do ciała profesjonalną głowicę emitującą fale ultradźwiękowe. Przenikają one do wnętrza skóry doprowadzając do jej obkurczenia.

Lifting twarzy przed i po zabiegu HIFU jest bardziej widoczny po upływie około 1,5 miesiąca, kiedy to skóra przyzwyczai się do nowej jędrności.

Miejsca ciała, na które działa HIFU – ultraformer III:

 • klatka piersiowa,
 • pachy,
 • ramiona,
 • brzuch,
 • uda,
 • plecy,
 • boczna część brzucha tzw. „boczki”,
 • łydki.

HIFU – przeciwwskazania

Nie istnieje wiele przeciwskazań, co do metody upiększania ciała HIFU, jednak to nie oznacza, że nie ma żadnych.

Przeciwskazania:

 • nowotwory,
 • ciąża i karmienie piersią,
 • opryszczka,
 • infekcje bakteryjne i wirusowe w obrębie miejsca poddawanego zabiegowi,
 • stany zapalne skóry,
 • rozrusznik serca lub inne wszczepione metalowe implanty,
 • mechaniczne uszkodzenia skóry.

Zabieg HIFU – podsumowanie

Zabieg HIFU wykorzystuje nowoczesną technologię, która pozwala na dotrzeć do głębszych warstw skóry i wypełnianić wgłębienia zmarszczkowe. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn jak i kobiety w różnym wieku.

Wyróżnia go niebywała skuteczność oraz bezpieczeństwo – efekty są gwarantowane i utrzymują się około 2 lata. Coraz więcej gabinetów kosmetycznych świadczy usługi z wykorzystaniem metody HIFU.

5/5 - (9 Głosów)

Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. kadetka pisze:

  w sumie to nie jest chyba jakis najtańszy zabieg jeżeli chodzi o cenę, co nie? -.- chciałabym iść sobie poprawić uda ale jakoś ceny lekko mnie przerażają…

 2. Syrop_Klonowy pisze:

  To też wszystko zależy. Jak miałam robione hifu w gdyni w clinice cosmetologice to jednak mi powiedzieli że na spokojnie można rozłozyć na raty ale to już sie ugadujesz bezpośrednio z kosmetologiem z tego co pamiętam. Niby pół roku mineło ale kojarzę że to wyło konkretnie z osobą która wykonywała zabieg. zawsze możesz się zapytać przy konsultacji czy masz taką opcję 😉 Zawsze lepiej zapytać niż iść z całą kwotą na raz.

 3. alutka pisze:

  zależy jeszcze w jakim mieście i jaka partię ciała sobie robisz. u mnie to nie był aż tak wysoki koszt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *