HIFU – nieinwazyjny i bezbolesny lifting

nieinwazyjny liftingKurze łapki, zmarszczki na szyi, wiotka skóra na ramionach i brzuchu. Wraz z wiekiem kobieta musi zmagać się z coraz większą ilością defektów kosmetycznych na skórze. Bardzo często w akcji desperacji wybiera ostatecznie zabieg chirurgiczny, który słyszała, że jest najskuteczniejszą pomocą w niwelowaniu zmian skórnych wywołanych przez ząb czasu.

Niestety zabiegi chirurgiczne są kosztowne i wymagają dużego poświęcenia ze strony pacjentki. Czas rekonwalescencji po zabiegu wynosi w najlepszym przypadku kilka tygodni. Ponadto sam zabieg i okres czasu zaraz po nim są niezwykle bolesne dla pacjentek. Jednak chirurgia plastyczna cieszy się dużym powodzeniem ze względu na bardzo wysoką skuteczność. Co jeśli istnieje bezinwazyjny lifting ciała i twarzy, który jest równie skuteczny, co operacja jednak kompletnie bezbolesny i o wiele tańszy?

Tematu podjął się także portal wirtualna polska:  https://fitness.wp.pl/21678,ultraformer-ii-technologia-hifu-na-wiotka-skore

Do zabiegów takich należy zaliczyć Ultraformer III, oparty na technologi HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). W jego działaniu wykorzystywana jest skoncentrowana fala ultradźwiękowa, która w sposób kontrolowany doprowadza kolejno do pogrzania, obkurczenia i uszkodzenia tkanki (uszkodzenia mikroskopijnych wielkości). W wyniku tego komórki macierzyste – fibroblasty, znajdujące się w skórze zastają pobudzone do syntezy włókien kolagenowych. Odkładają się one w tkance, co doprowadza do poprawienia jej elastyczności, jędrności oraz gęstości. Końcowym efektem jest m.in. zlikwidowanie wiotkich fałdów skórnych oraz wygładzenie skóry ze zmarszczek.

Bezinwazyjny lifting twarzy, jako najlepsza metoda walki ze zmarszczkami.

Żeby osiągnąć pożądany efekt niwelowania zmarszczek wystarczy, tak naprawdę jeden zabieg Ultraformer III. Zogniskowane fale ultradźwiękowe są na tyle silne, że są w stanie zwiększyć zdolności regeneracyjne skóry na wiele tygodni. Dzięki temu skóra ulega ciągłej przebudowie, by po około 3 miesiącach osiągnąć pożądany wygląd i odpowiednią jędrność. Efekt ten utrzymuje się przez 2 lata.miejsca HIFU

Zabieg Ultraformer III może być bardzo dobrym sposobem zapobiegania pojawieniu się zmarszczek na twarzy. Jak wiadomo wraz z wiekiem zmniejszają się zdolności skóry do regeneracji oraz spada ilość włókien kolagenowych. Przez to staje się ona wiotka i na twarzy pojawiają się zmarszczki. Stosując zabieg Ultraformer III co kilka lat, możliwe jest znaczne zahamowanie procesu starzenia, co pozwala na osiągnięcie o wiele lepszego rezultatu, niż stosując zabieg już na pomarszczoną skórę.

Pomimo, że lifting twarzy bez skalpela jest niezwykle bezpieczny to są pewne sytuacje kiedy nie może być on stosowany. Należą do nich:

  1. Ciąża i okres karmienia
  2. Zmiany skórne w obszarze zabiegu – np. na twarzy może być to opryszczka
  3. Choroba nowotworowa

Warto jednak przed zabiegiem skontaktować się z salonem medycyny estetycznej na bezpłatną konsultację, gdzie zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości, czy zabieg jest bezpieczny i czy może być u Ciebie stosowany.

Lifting twarzy metodą fal ultradźwiękowych przyniesie wiele korzyści także skórze w obrębie szyi. Panuje obecnie przekonanie, że zmarszczki na szyi są trudne do niwelowania i to one wskazują na prawdziwy wiek kobiety. Tak wcale nie musi być, gdyż Ultraformer III świetnie się sprawuje w ujędrnianiu skóry szyi oraz usuwaniu zmarszczek w jej obrębie. Poprawie ulega dzięki temu kontur twarzy oraz linia żuchwy staje się bardziej wyrazista.

przed i po hifuprzed i po liftingiem

Działania zabiegu Ultraformer III gwarantuje odmłodzenie skóry twarzy oraz poprawienie jędrności skóry na całym ciele bez konieczności poddawania się kosztownym i bolesnym zabiegom chirurgicznym. Liczne badania potwierdzające jego skuteczność oraz historie kobiet, którym pomógł są dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, by z niego skorzystać.

Artykuł napisany przy współpracy z https://gabinethifu.pl

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *