Usuwanie blizn – dlaczego warto?

Często ludzie poszukują skutecznych metod usunięcia blizn, mogą to być blizny po oparzeniach, potrądzikowe, czy pooperacyjne. Nie dość, że blizny wyglądają nieraz zwyczajnie brzydko i takie osoby często ogarnia nawet wstyd, to również źle działają na psychikę, powodują, że osoba z blizną wraca swoimi wspomnieniami do zazwyczaj mało miłych chwil i często myśli, że wszyscy wokół koncentrują swą uwagę na bliznach. Zwłaszcza blizny na twarzy powodują takie myślenie.

Zabiegi wykorzystujące laserowe usuwanie blizn

  • Usuwanie blizn laserem Palomar Energe

Usuwanie blizn wykonywane jest przy pomocy lasera frakcyjnego, nieablacyjnego. Polega na celnym wniknięciu w głąb skóry i pobudzeniu w celu wytworzenia fibrablastów co prowadzi następnie do intensywnego procesu odbudowy skóry, a tym samym do odtworzenia elastyny i włókien kolagenu.

  • Usuwanie blizn laserem Harmony XL pro NIR

Usuwanie blizn laserem Harmony polega na intensywnym działaniu ciepłem w wyniku wykorzystania światła bliskiemu podczerwieni. Proces polega na podniesieniu temperatury, w efekcie czego następuje koagulacja tkanki bliznowatej, skurcz włókien kolagenu i produkcja nowych. Jeżeli interesują cie szczegóły, zajrzyj pod adres http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/zabiegi-usuwanie-blizn/.
Laserowe usuwanie blizn skutecznie pobudza i powoduje odbudowanie skóry.

Skuteczne zabiegi na usuwanie blizn: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuwanie-blizn/

Jak usunąć blizny wykorzystując fale radiowe i impulsy elektryczne ?

  • Pollogen Legend – Maximus

W trakcie zabiegu Maximus wykorzystuje się tripolarną falę radiową, która skutecznie wnika wgłąb skóry, podgrzewa do 60 stopni i regeneruje konkretne komórki, bez działania na sąsiednie zdrowe tkanki. Po zabiegu skóra jest gładka, sprężysta i wizualnie dużo młodsza.

  • Pollogen Legend – Surgen

Zabieg polega na działaniu wgłąb skóry wysoką temperaturą i impulsami elektrycznymi. W wyniku tego następuje proces produkcji kolagenu, ale też kwasu hialuronowego, skóra po zabiegu jest mocna, jędrna i gładka.

Leczenie blizn dwutlenkiem węgla

  • Geneo +

Leczenie blizn dwutlenkiem węgla polega na wykorzystaniu naturalnych możliwości organizmu i jest 2-etapowy. Pierwszy etap to podanie ampułki serum, drugi to działanie na skórę głowicą z wykorzystaniem dwutlenku węgla, co powoduje pojawienie się w obrębie powierzchni zabiegu krwi z dużą ilością tlenu, który to wzmaga działanie serum i powoduje produkcję kolagenu i elastyny.

Zabiegi mechaniczne usuwania blizn

  • Zabieg Cellu M6 Integral

Zabieg znany chyba bardziej pod nazwą endermologii. Polega na stymulowaniu odnowy skóry przy pomocy intensywnego masażu specjalną głowicą, wyposażoną w rolki.

  • Moblift

Podobny zabieg do opisanego powyżej, z tym, że głowica posiada 2 klapki, które skutecznie regenerują skórę i pobudzają mikrokrążenie.

Widać więc jak usunąć blizny można skutecznie i co najważniejsze bez bólu przy pomocy wielu metod.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.