Jakie ćwiczenia na powiększenie biustu?

Każda kobieta znajdzie coś w swoim wyglądzie co chciałaby zmienić. I wiele kobiet to robi – zmieniając np. kolor włosów, malując się, depilując czy przedłużając sobie rzęsy. Niektóre cechy naszego wyglądu zmienić jest znacznie łatwiej i można zrobić to samemu. Inne niestety wymagają pomocy specjalisty – kosmetyczki, lekarza, trenera personalnego. Wygląd można także zmienić poprzez odpowiednią pracę z naszym ciałem – ćwiczenia, dietę, inny niż dotychczas styl życia. Owszem można zmienić, ale czy można poprawić na tyle, by było to dla nas satysfakcjonujące? Czy kobiety, które marzą o większym biuście, mają jakiś inny wybór niż operacja powiększenia piersi?

Przygotowanie do ćwiczeń

Jedną z takich opcji są odpowiednie ćwiczenia fizyczne, które każda kobieta może wykonywać sama w domu a także korzystanie  z odpowiedniego preparatu tj. Frashe na piersi. I nie potrzeba tutaj trenera personalnego ani instruktorki fitness, bo takie ćwiczenia są bardzo proste a techniki można znaleźć chociażby w dostępnym nam wszystkim Internecie. Przede wszystkim powinno rozpocząć się od zmierzenia własnego biustu, aby po odpowiednim czasie efekty były widoczne. Dodatkowo należy sprawdzić, czy skuteczny krem może pomóc zwiększyć objętość. Ważną rzeczą jest także jak najczęstsze (najlepiej codzienne) powtarzanie poznanych technik – im większa częstotliwość, tym szybsze efekty. Nie należy także zapominać o masażu piersi okrężnymi ruchami za pomocą opuszków palców. Co najmniej 5 minut dziennie, np. po kąpieli. Aby masaż był bardziej skuteczny można wykorzystać do niego balsam lub krem ujędrniający biust, ale najlepiej skomponowany z naturalnych składników, tj. ekstraktu z ruszczyka kolczastego, wyciągu z kwiatów lawendy, ekstraktu z pąków, kofeiny czy naturalnych ceramidów. Dzięki temu będzie przyjazny dla naszych piersi, ujędrni i uelastyczni skórę a także uszczelni naczynia krwionośne, co da efekt elastyczności biustu.

Ćwiczenia krok po kroku

Taki codzienny masaż z wykorzystaniem specjalistycznego kremu ujędrniającego będzie idealnym dodatkiem do ćwiczeń fizycznych na okolice biustu. Tylko poprawne wykonanie masażu piersi może dać świetne efekty. Jakie ćwiczenia na powiększenie biustu są najlepsze? Jednym z nich, które jest zapewne wszystkim znane, są tradycyjne pompki. Nie każda kobieta będzie jednak je potrafiła wykonywać w męskiej wersji. Na szczęście jest wariant damski tego ćwiczenia, czyli oparcie się na kolanach. Kolejnym dość podobnym, ale dużo łatwiejszym ćwiczeniem jest opadanie i podnoszenie się na rękach w oparciu o ścianę. Jeszcze jedna także skuteczna technika polega na unoszeniu ciężarków w rękach w leżeniu na plecach. Naprzemienność i regularność tych ćwiczeń oraz połączenie ich z masażem z wykorzystaniem kremu ujędrniającego da na pewno widoczne efekty już po miesiącu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

89 + = 91