Maszyna do laserowego usuwania włosów

Depilacja laserowa urządzeniem Palomar Vectus jest obecnie najbezpieczniejszą i zarazem najskuteczniejszą oraz bezbolesną metodą trwałego usuwania owłosienia.

Maszyna do laserowego usuwania włosów Vectus to jedyne na świecie urządzenie, które posiada możliwość odczytu poziomu melaniny, czyli barwnika w skórze. Dzięki temu urządzenie to umożliwia skuteczne i bezpieczne dobieranie odpowiedniej energii wiązki laserowej tak, aby cebulki włosów przestały się regenerować, a włosy zostały usunięte raz na zawsze. Dzięki temu urządzeniu depilacja możliwa jest już miesiąc po opalaniu.

Depilacja laserowa twarzy

Zalety lasera Palomar Vectus:

1. Umożliwia skutecznie dobranie energii wiązki laserowej dzięki 5 parametrom zabiegowym:
– Pomiar melaniny pozwala uniknąć  poparzeń i podrażnień skóry, zabieg można wykonywać nawet na opaloną skórę;
– Grubość włosa;
– Gęstość owłosienia;
– Kolor włosów: laser umożliwia usunięcie także włosów blond i rudych;
– Miernik melaniny ocenia fototyp skóry za każdym razem.

2. Zapewnia komfort zabiegu – bezbolesność i szybkość. Czasami może pojawić się niewielki dyskomfort w zależności od dawki, nie wymaga on jednak znieczulenia kremem. Bezbolesność zabiegu związane jest z odpowiednim rozłożeniem wiązki laserowej na dużą ilość strumieni.

3. Duża głowica chłodząca- ochładza jednorazowo duży obszar skóry do temperatury 5 stopni Celsjusza, dzięki czemu dodatkowo obniża bolesność zabiegu do minimum oraz sprawia, że nie występuje obrzęk pozabiegowy.

4. Dokładność- dzięki dużej głowicy obejmuje lepiej i szybciej depilowaną skórę.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

63 − 56 =