Wszystko co trzeba wiedzieć o depilacji laserowej

Usuwanie owłosienia laserem to zabieg coraz bardziej popularny nie tylko u kobiet. Jest polecany w szczególności dla osób, które mają problemy ze skórą po tradycyjnych metodach depilacji, na przykład zapalenie mieszków włosowych. Laserowa depilacja nie jest zabiegiem tanim i trzeba ją wykonać kilka razy ale jest całkowicie bezpieczna i przynosi dobre efekty czyli wygodę. Za pomocą tego rodzaju depilacji można całkowicie usunąć owłosienie w wybranych miejscach (sprawdź więcej tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/).

Depilacja laserowa przeciwwskazania

Każdy zabieg kosmetyczny można wykonywać według określonych reguł. Z uwagi na nasze bezpieczeństwo depilacji laserowej nie wykonuje się:

 • Na opalonej i podrażnionej skórze
 • Gdy przyjmujemy leki – przeciwdepresyjne i antybiotyki
 • Gdy kobieta jest w ciąży
 • Przy chorobach nowotworowych
 • Przy infekcjach – wirusowych, bakteryjnych, grzybicznych
 • Gdy stosujemy suplementy wspomagające opalanie

Depilacja laserowa jak się przygotować

Zabieg powinien być umówiony nawet miesiąc wcześniej ponieważ wymaga uprzedniego przygotowania. Wszelkie wątpliwości można także wyjaśnić z kosmetyczką, która także powinna przekazać nam listę rzeczy do zrobienia przed zabiegiem.

 1. 6 miesięcy przed zabiegiem należy zrezygnować z zażywania suplementów na opalanie
 2. Miesiąc przed należy zrezygnować z depilacji miejsc, w których ma zostać wykonany zabieg
 3. Nie można się opalać
 4. Nie należy brać antybiotyków ani używać maści z antybiotykami

Depilacja laserowa cena

Za usuwanie włosów laserem zapłacimy już kwotę od 90 do 500 zł. Wszystko zależy od części ciała, której ma dotyczyć zabieg. Ze względu na to, że czynność tę trzeba powtarzać, najczęściej wykupuje się już pakiet na całą usługę.

Depilacja laserowa efekty

Depilacja laserowa ile zabiegów należy wykonać aby efekt był najlepszy? Zależy to od wielu czynników. Najlepszy efekt depilowania uzyskują osoby o jasnej karnacji i ciemnych włoskach, które są łatwiej wyłapywane przez laser. Efekt zależy także od ilości wykonanych sesji. Może być ich nawet 8.

Czy depilacja laserowa boli?

Osoby decydujące się na zabieg zazwyczaj boją się bólu lub poparzeń. Jest to bezpodstawne ponieważ wiązka lasera dobierana jest indywidualnie a sam zabieg wykonywany jest z precyzją. Przy przykładaniu lasera do skóry czuć jedynie lekkie ukłucie jak przy użądleniu osy. Wszystko zależy tak naprawdę od odporności na ból. Najbardziej odczuwalna jest depilacja laserowa okolic bikini, pach czy laserowa depilacja twarzy ponieważ skóra w tych miejscach jest delikatna.

Depilacja laserowa opinie

 Jeśli odpowiednio przygotujemy się do zabiegu i będziemy stosować się do wyznaczonych reguł, efekt może być zadowalający. Pacjenci, którzy wykonali minimum 5 zabiegów są zadowoleni i nie widzą żadnych przeciwskazań.

Depilacje laserowa – rodzaje

 • Laserowa depilacja bikini
 • Depilacja laserowa miejsc intymnych
 • Depilacja laserowa pleców
 • Depilacja laserowa pach
 • Depilacja laserowa twarzy
 • Depilacja laserowa wąsika
 • Depilacja laserowa brody
 • Depilacja laserowa nóg

Najbardziej popularne miejsca, na których wykonuje się zabiegi to laserowa depilacja nóg, wąsika, brody i depilacja laserowa bikini.

PRZEKONAJ SIĘ JUŻ TERAZ – UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ W GDYNI:

CLINICA COSMETOLOGICA Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2

Rejestracja: +48 791 600 607

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

92 − 89 =