Poznaj skuteczny sposób na przebarwienia i plamy na twarzy!

Liczne przebarwienia na twarzy oraz plamy na twarzy od słońca mogą stanowić początek kompleksów. Przyczyn występowania niniejszego zjawiska może być wiele istnieje jednak tylko kilka skutecznych metod leczenia wspomnianego problemu.

W poniższym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na pytanie, jak usunąć przebarwienia i plamki na twarzy.

Usuwanie przebarwień na twarzy

Czerwone plamy na twarzy i przebarwienia na twarzy po trądziku zwykle pozostają trudne do usunięcia przy pomocy domowych metod. Liczne kremy oraz preparaty medyczne łagodzą jedynie zaczerwienienie skóry, jednak nie są w stanie wyeliminować całkowicie niniejszego problemu.

Skuteczną metodą okazują się jednak profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, które w krótkim czasie są w stanie zwalczyć plamy i czerwone przebarwienia na twarzy.

Jak skutecznie usunąć plamy na twarzy i przebarwienia?

Zabiegi specjalistyczne przeprowadzane w gabinetach medycyny estetycznej są w stanie wyeliminować przyczynę powstawania nieestetycznych przebarwień i raz na zawsze uwolnić nas od tego dręczącego problemu.

Wśród skutecznych i popularnych metod możemy wyróżnić:

 • Laser Palomar Emerg – który w bezbolesny sposób, przy pomocy światła lasera jest w stanie usunąć nawet głębokie zmiany i przebarwienia po trądziku.
 • Zabieg GenO+ – który przy pomocy bąbelków dwutlenku węgla wytwarzanych na powierzchni skóry, wysyła głęboko utlenioną krew do miejsc dotkniętych zmianą, w celu głębokiej ich regeneracji.
 • Zabieg Mezopen/Dermapen – który za pośrednictwem drobnych nakłuć dostarcza w głąb skóry koktajl substancji odżywczych odpowiedzialnych za usunięcie nieestetycznych przebarwień.
5/5 - (8 votes)

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. sema pisze:

  W sumie to z lasera na przebarwienia jeszcze nie korzystałam. Wydaje się być całkiem skutecznym sposobem, ale pewnie mega drogim..

  • Majta pisze:

   Owszem laser na przebarwienia jest bardzo skuteczną metodą walki z plamami na skórze. Ogólnie to wszystkie kremy na przebarwienia oraz domowe sposoby na przebarwienia chowają się przy terapiach laserowych. Za pomocą kosmetyków można próbować walczyć z przebarwieniami podczas ich pierwszych objawów na skórze, później to już tylko laser.

 2. cistia pisze:

  Ja już nie nadążam za postępem techniki w dziedzinie medycyny estetycznej. Mamy coraz więcej rozwiązań na nasze problemy. Ja już jestem starszą kobietą i zostanę przy kremach na przebarwienia.

  • Asia pisze:

   Nie wiem co na to powie specjalista, ale ja uważam, że wiek nie ma znaczenia. Ja swój pierwszy zabieg laserowy na przebarwienia zrobiłam w wieku 47 lat 🙂

 3. Ulka pisze:

  Ja również korzystałam z zabiegu laserowego na przebarwienia. Zbiegi miałam robione w Clinica Cosmetologica – Gdańsk. Zabieg był przeprowadzony za pomocą lasera palomar emerge i jestem mega zadowolona z efektów. Polecam, ale pewnie jeśli chodzi o wybór lasera to i tak o tym zadecyduje specjalista na konsultacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.