Co pod oczy? Krem przeciwzmarszczkowy!

Pierwsze zmarszczki na naszej twarzy pojawiają się między 25 a 30 rokiem życia. Zazwyczaj obejmują przestrzenie wokół ust, nosa oraz oczu. Człowiek z racji swojej budowy, ma skłonności do wykonywania pewnych grymasów mimicznych, dlatego też wiodącymi są zmarszczki mimiczne. Ponadto, zmiany na skórze wynikają z coraz to mniejszej ilości kolagenu zawartego w włóknach. U części osób zmarszczki ujawniają się  nadmiernie i bardzo wcześnie, natomiast u innych dość późno i wolno. Skąd więc te zależności i w jaki sposób poradzić sobie z zmarszczkami wokół oczu?

Na powstawanie zmarszczek mimicznych, w tym wokół oczu ma wpływ wiele czynników. Do tej grupy można zaliczyć przede wszystkim: 

  • zbyt częste poddawanie mięśni twarzy na zmianę nastroju, a więc: śmiech, zaskoczenie, wzburzenie, podziw i inne,
  • mrużenie oczu i marszczenie czoła,
  • nadmiar promieni słonecznych i UV,
  • nieprawidłowa dieta, uboga w witaminy,
  • niezdrowe nawyki jak np. spożywanie alkoholu i palenie papierosów.

Chcesz poznać nasz sposób na zmarszczki? Poznaj Richevon!

Związku z czym, warto zastanowić się, które wyżej wymienione zachowania dotyczą nas samych. Po takiej analizie, o wiele prościej jest zapobiec szybszemu rozwojowi zmarszczek. Jednak, nie tylko ograniczenie pewnych nawyków pomaga pozbyć się zmian wokół oczu. Bardzo dobrym sposobem jest zastosowanie specjalistycznej pielęgnacji. Przy czym, nie każdy krem spełnia oczekiwania konsumentów. Przy wyborze preparatów trzeba zwrócić uwagę na jego skład. Idealny i dający rezultaty środek posiada w sobie: ekstrakt z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, kofeinę, ekstrakty z pąków kwiatów, koenzym Q10. Jeżeli wybrany przez nas krem ma zbieżny skład warto go kupić i zastosować.

Dla ułatwienia poszukiwań, na rynku kosmetycznych pojawił się nowy krem przeciwzmarszczkowy o nazwie Richevon. Dzięki naturalnym składnikom, z których został stworzony, efekty są widoczne po upływie zaledwie miesiąca. Skóra staje się elastyczna, gładka a nieestetyczne kurze łapki wokół oczu zostają spłycone. Działanie kremu opiera się na regeneracji uszkodzonych tkanek, pobudzeniu mikrokrążenia oraz uszczelnieniu ścian naczyń krwionośnych. Aby się o tym przekonać, wystarczy wypróbować ten innowacyjny preparat.

Rate this post

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *