Jak zlikwidować zmarszczki – najskuteczniejsze zabiegi

Zmarszczki – jak się ich pozbyć

Zmarszczki pod oczami pojawiają się u każdego człowieka niezależnie od jego płci. Mogą pojawić się szybciej lub później, ale zawsze się pojawią. Do najczęściej występujących zaliczamy:

 • zmarszczki pod oczami,
 • zmarszczki wokół oczu,
 • zmarszczki mimiczne pod oczami.

Wiele osób borykających się z tego rodzaju widocznym problemem zastanawia się jak zlikwidować zmarszczki pod oczami. Jest wiele metod oraz zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, które w skuteczny, bezpieczny sposób pozwolą na usuwanie zmarszczek pod oczami. Likwidacja zmarszczek pod oczami jest możliwa dzięki specjalistycznym zabiegom, które wykonywane są przez profesjonalistów, którzy na co dzień wykonują tego rodzaju zabiegi. Zmarszczki pod oczami zabiegi to między innymi:

 • Ultraformer III HIFU,
 • Pologen Legend (Maximus i Surgen),
 • Mobilift M 6,
 • Geneo+,
 • Dermapen/Mezopen,
 • Hot-Cold,
 • ultradźwięki,
 • metody laserowe: Palomar Emerge, Harmony XL pro Nir.

Wszelkiego rodzaju zmarszczki pod oczami, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki mimiczne pod oczami najczęściej usuwane są za pomocą bezpiecznej, skutecznej i bezinwazyjnej metody Ultraformer III HIFU. Jest to metoda, która nie wymaga interwencji skalpela, a co za tym idzie operacji plastycznych. Jest to lifting twarzy za pomocą fal ultradźwiękowych, podgrzewaniu tkanek znajdujących się na różnej głębokości.

Przeczytaj więcej o zabiegach medycyny estetycznej na zmarszczki pod oczami – http://drmalek.pl/arts/zabiegi-na-redukcje-zmarszczek-pod-oczami/

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami?

azjatyckie oko ze zmarszczkamiWiele osób ciekawi jak zlikwidować zmarszczki pod oczami za pomocą lasera. Laser Palomar Emerge jest laserem frakcyjnym, który za pomocą światła doprowadza do kontrolowanych mikrouszkodzeń, co pobudza tkanki do regeneracji. Laser Harmony XL pro Nir jest także laserem frakcyjnym, który wykorzystuje światło bliskie podczerwieni, podgrzewa tkanki, mobilizuje je do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Usuwanie zmarszczek pod oczami jest także możliwe dzięki metodzie ultradźwięków. Początkowo na skórę nakłada się ampułkę serum, a następnie poddaje się ją zabiegowi głowicą, która emituje fale ultradźwiękowe. Zmarszczki pod oczami zabiegi to także Hot-Cold. Jest to metoda, która polega na oddziaływaniu na skórę raz zimnem, a raz ciepłem. Początkowo na skórę podaje się składniki aktywne, a następnie poddaje się ją zabiegowi głowicą. Inną metodą jest Dermapen/Mezopen. Jest to zabieg, który przeprowadzany jest specjalna głowicą, która przypomina kształtem długopis. Mechanicznie stymuluje skórę do produkcji włókien kolagenu i elastyny, przy czym zaopatruje ją w koktajle odżywcze.

Kolejną metodą jest Geneo+. Jest to metoda, w której podaje się ampułkę serum, a następnie skórę stymuluje się specjalną głowicą. Wydzielany ze skóry zostaje dwutlenek węgla, a w jego miejsce pojawia się krew bogata w tlen. Likwidacja zmarszczek pod oczami jest także możliwa dzięki zabiegowi Mobilift M 6. Jest to metoda wykonywana specjalnym rodzajem głowicy, wyposażonej w dwie klapki, które stymulują skórę, odbudowują włókna kolagenu i elastyny oraz produkują kwas hialuronowy. Innym zabiegiem jest Pologen Legend (Maximus i Surgen). Zabieg Maximus polega na wykorzystaniu tripolarnej fali radiowej oraz ogrzewaniu tkanek. Dochodzi do produkcji kwasu hialuronowego oraz włókien kolagenu i elastyny. Zabieg Surgen polega na podnoszeniu temperatury tkanek, a następnie poddawaniu ich impulsami elektrycznymi.

Zmarszczki pod oczami – podsumowanie

Jest kilka ciekawych zabiegów, metod w medycynie estetycznej, które pozwolą nam uwolnić się od niechcianych zmarszczek pod oczami. Warto podczas konsultacji zdecydować o najlepszej metodzie, która spełni nasze oczekiwania. Metody są bezpieczne, skuteczne, nie wymagają operacji plastycznych, dają ogromne rezultaty. Skóra staje się zdrowsza, piękniejsza, odżywiona, zregenerowana, zaopatrzona w kwas hialuronowy oraz nowe włókna kolagenu i elastyny, a przede wszystkim wolna od zmarszczek.

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. meshi pisze:

  Byłam na kilku zabiegach ultradźwiękowego usuwania zmarszczek i powiem Wam, że jeżeli na to się wybierzecie t będzie w ciężkim szoku. Już po pierwszym zabiegu skóra jest super wygładzona 🙂

 2. felka51 pisze:

  Mam wątpliwości czy usuwanie zmarszczek wspomnianymi metodami jest skuteczne. Przecież mamy masę kremów do wyboru i ciągle powstają nowe – to co? powstaję one bez powodu i dla picu?

  • pekla pisze:

   A używałaś tych kremów? Masz głębokie zmarszczki pod oczami? To powinnaś wiedzieć, że różnie bywa z tymi kremami – a to nie działa, przestaje działać albo wycofują twój ulubiony z sprzedaży. Zabieg daje Ci pewność w walce zmarszczkami.

 3. ukeja pisze:

  O Panie kochany, chyba już przerobiłam MILIONY serum, kremów etc etc. Już mam dosyć szukania kosmetyku na zmarszczki wokół oczu, który będzie skuteczny i faktycznie wygładzi twarz…

  • korniszon87 pisze:

   Też mam tego serdecznie dosyć i się zapisałam na pierwszy zabieg. Liczę, że to w końcu podziała i pożegnam się z zmarszczkami wokół oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

63 − = 55