Naturalne oczyszczanie organizmu – detoksykacja organizmu

O swoje auto dbasz i starasz się, by było w jak najlepszym stanie. Zapewniasz mu regularne wizyty w serwisie, przeglądy w terminie, wymianę zużytych części, wymianę płynów, dolewasz benzyny bez szemrania, kiedy w baku zaczyna świecić pustkami, podjeżdżasz do myjni, by również zewnętrznie dobrze się prezentowało. To ważne, by samochód był w dobrej formie – to kwestia Twojego bezpieczeństwa i codziennego funkcjonowania. Zastanów się jednak, czy tak samo starannie dbasz o najważniejszą w Twoim życiu maszynę, jaką jest Twoje ciało? To przecież niewiarygodnie skomplikowana i pełna mikroskopijnych elementów maszyneria, której właściwe i sprawne funkcjonowanie jest gwarancją jakości życia, to przecież sprawa życia i śmierci, której zaniedbać nie wolno.

Szybki rachunek sumienia pokazuje często, że – niestety – o samochody dbamy lepiej, niż o swoje ciała. Nie zawsze starannie wybieramy pożywienie, które jest dla tego ciała paliwem – zamiast dbać o jego najlepszą jakość i różnorodność, by dostarczyć mu wystarczającą ilość witamin i składników odżywczych, jemy byle co, nierzadko nawet śmieciowe pseudojedzenie, byle zapełnić czymś żołądek.

Dlaczego warto zrobić detoks organizmu

Nie pijemy wystarczającej ilości płynów (nie liczy się tu kawa ani mocna herbata, które wysuszają zamiast nawadniać). Zamiast codziennej porcji ruchu i odpoczynku – siedzącą praca i stres, który nas wycieńcza. I kiedy filtry naszego ciała powoli się zapychają, gromadząc toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, zaniedbujemy nawet kwestię regularnego serwisowania – zapominamy, że powinniśmy regularnie przeprowadzać proces oczyszczania organizmu.

Czytaj też: http://www.blonnikpokarmowy.net.pl/

Taki detoks oczyszcza jelita, zapewnia usuwanie złogów. To jak włożenie nowych filtrów do naszego pojazdu, który znów sunie po drogach bez zakłóceń. Nasze ciało, oczyszczone ze zbędnego bagażu, nagromadzonego w wyniku zaniedbań, ma warunki do lepszego i sprawniejszego funkcjonowania. Znikają zaparcia, wzdęcia, ciągła niestrawność, skóra nabiera zdrowego wyglądu, cera staje się mniej ziemista, lepiej nam się śpi i stajemy się zdolni do większego wysiłku. Pamiętajmy jednak, że taki zabieg powinniśmy fundować sobie regularnie, inaczej jego skuteczność będzie ograniczona czasowo.

Jak oczyszczać organizm

Jak zabrać się za proces oczyszczania? Najlepiej w sposób jak najbardziej naturalny. Nie potrzebujemy do tego mechanika, możemy sami przeprowadzić detoks przy użyciu mieszanek ziołowych. Ważne, by miały naturalny skład i by ten skład był optymalnie dobrany, by ich składniki działały synergicznie i zapewniły dobry efekt.

Jedną z gotowych mieszanek jest Hepa Vitale – uważnie dobrana kompozycja trzech naturalnych elementów: babki płesznik, ostropestu plamistego i czarnuszki siewnej. Takie połączenie zapewni gruntowne porządki w jelitach, które są fundamentem zdrowia i dobrego samopoczucia. Wspomoże też działanie układu pokarmowego, oczyści wątrobę, wszystko to w połączeniu z działaniem przeciwnowotworowym, antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Dodatkowo wzmocni układ odpornościowy i dostarczy dawki energii niezbędnej do codziennego funkcjonowania.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. LM pisze:

    Zatrucie organizmu toksynami ma bezpośredni wpływ na to, jak działa całe ciało. Nie ma się co dziwić, że pojawiają się kłopoty z erekcją u osób, które są wypełnione w jelitach czy wątrobie toksynami. Przecież to wszystko przenika do krwi i robi się tylko gorzej, dosłownie z dnia na dzień.

  2. 4K pisze:

    Erekcja jak erekcja, nie każdemu jest przecież potrzebna 😉 Ale wzdęcia dotyczą wszystkich i jeśli nie ma szans na pozbycie się ich to stają się naprawdę nieznośne. Zwłaszcza w przypadkach, kiedy pojawiają się wtedy, kiedy praktycznie nic nie jemy czy nie pijemy. To właśnie zatruty toksynami organizm daje znać o sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 + 1 =